kropka Formy płatności i dostawa
Zamówienia złożone w Sklepie internetowym Limedic s.c. dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej Geis. Do zamówień do kwoty 199zł doliczamy koszty przesyłki w wysokości 12zł brutto (opcja za pobraniem 12,5zł). Zamówienia od kwoty 200zł są realizowane bez dodatkowych opłat za transport.
 
Dołożymy wszelkich starań, aby realizacja złożonego zamówienia przebiegła sprawnie, a zakupiony produkt jak najszybciej do Ciebie trafił. Łączny czas realizacji zamówienia to cztery (4) dni robocze: dwa (2) dni robocze na skompletowanie przesyłki i przekazanie jej przewoźnikowi oraz dwa (2) dni robocze na dostarczenie przesyłki przez przewoźnika. Jest to maksymalny czas, gdyż z reguły klienci otrzymują towar do 2 dni roboczych.
 
Za zamówione towary mogą Państwo zapłacić w następujący sposób:

 

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Przelew na konto bankowe z terminem płatności 21 dni

Po dokonaniu zamówienia, w ciągu 24 godzin (nie licząc weekendów i świąt), otrzymują Państwo fakturę z odroczonym terminem płatności na 21 dni. Opcja dostępna jedynie dla osób posiadających aktywną działalność gospodarczą oraz firm.

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

Przelewem online 

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez:

- Blue Media

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl