banner

Honigum Pro

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 285,00 zł 285.00
Cena netto: 263,89 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Wyciski wykonywane na Twój sposób

  • Wyjątkowo duża stabilność I zapływalność
  • Optymalne zachowanie w wilgotnym środowisku
  • Wygodny czas pracy
  • Wyjątkowa wytrzymałość
  • Maksymalna precyzja
  • Szczególnie dobrze nadaje się do wycisków pod implanty

Stabilność czy zapływalność? Honigum Pro to mistrz w obu dyscyplinach.

Precyzyjny materiał na bazie VPS umożliwia niezrównaną zapływalność pod ciśnieniem ORAZ wyjątkową stabilność przy braku nacisku. W efekcie można uzyskać pewny dostęp do nawet najmniejszych przestrzeni, takich jak obszar pod linią preparacji, nawet w obecności wilgoci.

W połączeniu z wyjątkową wytrzymałością zapewniającą skuteczne usuwanie, Honigum Pro niezawodnie zapewnia maksymalną precyzję wycisków. Nawet w przypadku implantów protetycznych.

Dodatkowa cecha zapewnia wygodnie długi czas pracy w połączeniu z krótkim czasem wiązania w jamie ustnej — jest to technologia „Snap-Set".

Zostaje tam, gdzie potrzebujesz
— jest płynny tam, gdzie tego chcesz.

Z jednej strony stabilność — a z drugiej zapływalność? Pod tym względem najlepsza masa wyciskowa firmy DMG, Honigum Pro, nie pozwala na kompromisy. Wynik: maksymalna precyzyjna, łatwa praca. Brak wycieków w trakcie wprowadzania, brak przypadkowego wypływania masy — ani z preparacji ani z łyżki wyciskowej.
Jest to możliwe dzięki opatentowanej wewnętrznej strukturze tego materiału — aktywnej reologicznie matrycy.

Wyjątkowo korzystna: aktywna reologicznie matryca.

Wyjątkowy skład chemiczny masy Honigum Pro, opracowany przez firmę DMG, umożliwia niezrównaną zapływalność pod ciśnieniem ORAZ wyjątkową stabilność przy braku nacisku. Oznacza to, że: Honigum Pro jest płynny, kiedy jest to wymagane. I to wystarczy.
Umożliwia to pewny dostęp do nawet najmniejszych obszarów, także w wilgotnym środowisku.

Przy braku nacisku (mówiąc językiem naukowym: siły ścinającej) Honigum Pro zapewnia doskonałą stabilność.
Masa pozostaje w miejscu aplikacji, bez wycieków.
Jest to możliwe dzięki specjalnej, krystalicznej strukturze, którą nie może pochwalić się żaden inny materiał.

Doskonałe rezultaty w wilgotnym środowisku.
Masy wyciskowe muszą wytrzymywać działanie wilgoci. Płynność w wilgotnym środowisku bruzdy odgrywa kluczową rolę dla dokładności wycisku — i w ten sposób dla uzyskania uzupełnienia wysokiej jakości.**

Spośród wszystkich badanych mas wyciskowych kombinacja Honigum Pro Heavy z Honigum Pro Light charakteryzuje się najlepszą zapływalnością w wilgotnym środowisku w obszarze preparacji poddziąsłowej w sztucznej bruździe. Przyczyna: kombinacja ulepszonych właściwości hydrofilowych i unikalnego zachowania reologicznego.

I to nie wszystko. Nowa masa Honigum Pro uzyskuje także świetne wyniki pod względem wytrzymałości i wygodnej obróbki. 

Oczywiste zalety w codziennej praktyce.

Skuteczne usuwanie dzięki ekstremalnej wytrzymałości.

Wycisk, który rozrywa się po wyjęciu z jamy ustnej, to wycisk zmarnowany. Kosztuje stomatologa zarówno czas, jak i pieniądze — i jest stresujący dla pacjenta. Aby zapobiec niepotrzebnemu powtarzaniu pobierania wycisku, masa do wycisków korekcyjnych powinna przede wszystkim charakteryzować się dobrą wytrzymałością na rozerwanie i wydłużaniem przy zerwaniu.

Kombinacja tych dwóch ważnych czynników znana jest jako wytrzymałość.

Wytrzymałość na rozerwanie + wydłużanie przy zerwaniu = wytrzymałość

Zasadniczo to ta cecha zapewnia skuteczne usuwanie, przez co odgrywa kluczową rolę dla ostatecznego rezultatu uzupełnienia. W pomiarach* Honigum Pro osiąga najlepsze wartości wytrzymałości spośród wszystkich badanych materiałów.

Wygodna obróbka dzięki technologii „Snap-Set".
Długi czas roboczy, nawet w jamie ustnej, wraz z wygodnym czasem wiązania w ustach: to niepokonana kombinacja dostarczana przez technologię Snap-Set firmy DMG. Wygodny czas pracy redukuje stres do minimum. Unika się zniekształceń spowodowanych przedwczesnym wiązaniem, a niedokładności wynikające z mikroruchów są ograniczone dzięki szybszemu sieciowaniu.

Szczególnie dobrze nadaje się do wycisków pod implanty

W protetyce implantologicznej wyciski odgrywają istotną rolę.

Położenie wkładów wyciskowych musi zostać skrupulatnie zarejestrowane i zapisane. Precyzyjne przeniesienie sytuacji w jamie ustnej na model roboczy ma kluczowe znaczenie przy produkcji konstrukcji zapewniającej dokładne dopasowanie — co sprawia, że implant idealnie mieści się w jamie ustnej pacjenta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl