banner

RĘKAWICZKI NITRYLOWE RÓŻOWE RĘKAWICE 100SZT S

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 13,49 zł 13.49
Cena netto: 12,49 zł
ilość szt.

towar niedostępny

kropka dodaj do przechowalni

1px Opis

Rękawiczki Nitrylowe Różowe Maxter S – zastosowanie

Duża wytrzymałość dostępnych w naszej ofercie rękawiczek oraz ich dostępność w różnych rozmiarach powoduje, że wykorzystywane są one w rozmaitych dziedzinach, nie tylko podczas prostych, codziennych prac. Przede wszystkim z tego typu rękawic korzystają użytkownicy, których dziedzinami działania są:

 • Branża Beauty
 • Usługi serwisowe
 • Usługi kosmetyczne
 • Usługi diagnostyczne
 • Usługi konserwacyjne
 • Branża spożywcza
 • Branża medyczna
 • Prace porządkowe
 • Prace z chemią
 • Przetwórstwo mięsne i rybne
 • Prace w gospodarstwie domowym

Rękawiczki Nitrylowe Bezpudrowe Różowe

Nie ulega wątpliwości, że ochrona dłoni podczas pracy to podstawa. Nie ma przy tym znaczenia, w jakiem branży działamy - czy to w szeroko pojętej branży beauty (salonach piękności, gabinetach spa), czy też w branży kosmetycznej, bądź w gastronomii, gdzie mamy kontakt z żywnością – w każdym z tych przypadków rękawice stanowią podstawowy element ochronny pracowników. Z tego powodu niezwykle istotną sprawą jest zadbanie o to, by były one odpowiedniej jakości, a zarazem odpowiadały oczekiwaniom użytkowników. Jednym z produktów, na jakie warto w takiej sytuacji zwrócić uwagę, są nitrylowe rękawiczki bezpudrowe Maxter w kolorze różowym.

Rękawiczki spełniają normy:

Medyczne:          93/42/EEC

PPE:                    2016/425

Klasa I:               EN 455

Kategoria III:     EN 374, EN 420

Bez obaw o uczulenie

Dzięki swojej budowie, nitrylowe rękawiczki bezpudrowe chronią skórę nie tylko przed mniej lub bardziej uciążliwymi zabrudzeniami, ale także przed podrażnieniem skóry dłoni, zabezpieczając ją przed kontaktem z substancjami chemicznymi. Wykonane z nitrylu, czyli syntetycznego kauczuku, nie uczulają, dzięki czemu nie ma obaw o niepożądane reakcje alergiczne. To oznacza, że mogą z nich korzystać wszyscy, także alergicy, nie martwiąc się o swoje zdrowie i bezpieczeństwo.

Bezpieczny kontakt z żywnością

Podobnie jak inne rękawiczki nitrylowe bezpudrowe, dostępne w naszej ofercie, także różowe rękawice Maxter posiadają odpowiedni atest, dopuszczające je do kontaktu z żywnością, zgodnie z dyrektywą Komisji Europejskiej nr 1935/2004. Z powodzeniem mogą być wykorzystywane w gospodarstwie domowym podczas prac w kuchni, ale także w przetwórstwie rybnym lub mięsnym oraz w szeroko pojętej branży spożywczej. Nitryl zawarty w rękawicach nie wpływa negatywnie na żywność, dzięki czemu możliwe jest zachowanie wszystkich środków bezpieczeństwa i higieny pracy, korzystając z tych bezpudrowych rękawiczek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl