banner

Odzież medyczna

Odzież medyczna jest ważną pozycją w asortymencie produktów niezbędnych do funkcjonowania placówek zdrowia. Oferujemy bieliznę jednorazową, odzież medyczną, ochraniacze foliowe na buty, fartuchy, czepki, koszule i wiele innych artykułów wykonanych z lekkiej i miękkiej włókniny. Dostarczamy produkty, z których korzystają lekarze, pacjenci, a także osoby odwiedzające swoich bliskich przebywających w szpitalach.

Fartuchy i koszule z włókniny

Fartuchy z włókniny i folii znajdują szerokie zastosowanie przede wszystkim w szpitalach, ale także w zakładach przetwórstwa spożywczego, w gabinetach kosmetycznych i wielu innych miejscach, w których zachodzi możliwość postania silnych zabrudzeń, w tym szczególnie mokrych, trudno usuwalnych z tradycyjnej odzieży medycznej i roboczej.

W szpitalach szczególnie często stosowane są specjalne jednorazowe fartuchy chirurgiczne. Są mocne, lekkie i zapewniają pełną swobodę ruchów – wszystkie te cechy sprawiły, że są chętnie i powszechnie stosowane.

Ochraniacze i bielizna jednorazowa

Obecnie nie wyobrażamy sobie wizyty w szpitalu bez foliowych lub włókninowych ochraniaczy na buty. Są one powszechnie stosowane nie tylko w placówkach ochrony zdrowia, ale także w żłobkach, przedszkolach i innych miejscach, w których priorytetem jest zabezpieczenie przed zabrudzeniami przenoszonymi na butach. Ochraniacze foliowe zabezpieczają skutecznie przed przenikaniem zanieczyszczeń suchych i mokrych z butów do otoczenia, ale także przed brudzeniem się butów. Z kolei ochraniacze z włókniny przeznaczone są do stosowania w środowiskach suchych.

Bielizna jednorazowa z włókniny jest niezastąpiona w czasie pobytu w szpitalu. Znacznie ułatwia utrzymanie higieny, a ponadto jest bez łatwa w zakładaniu i zdejmowaniu. Dzięki temu znajduje szerokie zastosowania przy pielęgnacji pacjentów nieprzytomnych, sparaliżowanych, w podeszłym wieku i innych przypadkach mocno ograniczonej mobilności. Bielizna jednorazowa jest też powszechnie stosowana w gabinetach kosmetycznych czy salonach odnowy biologicznej.

Maska maseczka chirurgiczna TYP II EN14683 50szt. Maska maseczka chirurgiczna TYP II EN14683 50szt.
Producent: Zhangzhou
Cena: 30,00 zł (netto: 27,78 zł )
szt.
zobacz więcej
Maska maseczka chirurgiczna TYP IIR EN14683 50szt. Maska maseczka chirurgiczna TYP IIR EN14683 50szt.
Producent: Zhangzhou
Cena: 55,00 zł (netto: 50,93 zł )
szt.
zobacz więcej
Maska maseczka ochronna z włókniny, z gumkami 50szt. Maska maseczka ochronna z włókniny, z gumkami 50szt.
Producent: Zhangzhou
Cena: 20,00 zł (netto: 16,26 zł )
szt.
zobacz więcej
Fartuch ochronny jednorazowego użytku wiązany Fartuch ochronny jednorazowego użytku wiązany
Cena: 7,50 zł (netto: 6,10 zł )
szt.
zobacz więcej
Fartuch ochronny medyczny 40g 1 sztuka Fartuch ochronny medyczny 40g 1 sztuka
Cena: 6,50 zł (netto: 6,02 zł )
szt.
zobacz więcej
Klapki, kapcie hotelowe jednorazowe włókninowe 50szt Klapki, kapcie hotelowe jednorazowe włókninowe 50szt
Cena: 45,00 zł (netto: 41,67 zł )
szt.
zobacz więcej
Przyłbica ochronna 10 szt !!! Przyłbica ochronna 10 szt !!!
Producent: inny
Cena: 60,00 zł (netto: 55,56 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl