banner

Maski medyczne i ochraniacze na buty

Osłony na usta i nos wykonane z kilku warstw syntetycznej włókniny, czyli maski medyczne, mają za zadanie filtrowanie powietrza, którym oddychamy. Nasza hurtownia oferuje zarówno chirurgiczne maseczki jednorazowe, jak i maski wielorazowego użytku. Posiadamy maseczki, których poziom filtracji mieści się w przedziale 95-99% wszystkich cząstek stałych. Przy zakupie należy sprawdzić poziom filtracji dla wdychanego powietrza (ochrona własna) i dla powietrza wydychanego (ochrona otoczenia).

Maska maseczka chirurgiczna TYP II EN14683 50szt. Maska maseczka chirurgiczna TYP II EN14683 50szt.
Producent: Zarys
Cena: 14,00 zł (netto: 12,96 zł )
szt.
zobacz więcej
Maska maseczka ochronna 3-warstwowa, z gumkami 50szt. Maska maseczka ochronna 3-warstwowa, z gumkami 50szt.
Producent: Zhangzhou
Cena: 8,00 zł (netto: 6,50 zł )
szt.
zobacz więcej
Maski maseczki chirurgiczne TYP II EN14683 1000szt. Maski maseczki chirurgiczne TYP II EN14683 1000szt.
Producent: Zarys
Cena: 215,00 zł (netto: 199,07 zł )
szt.
zobacz więcej
Maska FFP2 z Zaworkiem, Norma wybita na masce Maska FFP2 z Zaworkiem, Norma wybita na masce
Cena: 2,25 zł (netto: 1,83 zł )
szt.
zobacz więcej
Maska FFP3 z Zaworem certyfikowana 99% filtracji Maska FFP3 z Zaworem certyfikowana 99% filtracji
Cena: 7,00 zł (netto: 5,69 zł )
szt.
zobacz więcej
Maska FFP3 Z Zaworkiem LXD Certyfikat + CE na masce Maska FFP3 Z Zaworkiem LXD Certyfikat + CE na masce
Producent: LXD
Cena: 5,00 zł (netto: 4,07 zł )
szt.
zobacz więcej
Maska ochronna KN95 Maseczka na twarz Maska ochronna KN95 Maseczka na twarz
Cena: 0,70 zł (netto: 0,57 zł )
szt.
zobacz więcej
Ochraniacze na buty foliowe medyczne 2000szt Ochraniacze na buty foliowe medyczne 2000szt
Producent: Zarys
Cena: 169,00 zł (netto: 156,48 zł )
szt.
zobacz więcej
Ochraniacze na buty foliowe, niebieskie 100szt. Ochraniacze na buty foliowe, niebieskie 100szt.
Producent: Zarys
Cena: 8,75 zł (netto: 8,10 zł )
szt.
zobacz więcej

Wszystkie sprzedawane przez nas maski medyczne powstają z wysokiej jakości materiałów hipoalergicznych, które nie podrażniają skóry i nie wydzielają żadnych zapachów. Oferowane przez nas maseczki chirurgiczne są wyrobami medycznymi, oficjalnie dopuszczonymi do użycia w gabinetach lekarskich i blokach operacyjnych.

Medyczne i pozamedyczne zastosowania masek ochronnych

Okoliczności, w których znajdują zastosowanie maski medyczne, nie ogranicza się do placówek służby zdrowia. Oto najczęstsze okoliczności, w których zastosowanie masek ochronnych jest zalecane lub wręcz konieczne:

  • ochrona przed infekcjami wirusowymi – lekkie maseczki z włókniny pozwalają ograniczyć emisję wirusów, które są przyczyną stanów zapalnych układu oddechowego, czyli okresowych przeziębień i innych infekcji przenoszonych drogą kropelkową – warto ich używać w domu np. wtedy, gdy mamy katar i chcemy chronić przed infekcją pozostałych domowników,
  • zabezpieczenie w czasie zabiegów – maseczki chirurgiczne są powszechnie stosowane w gabinetach stomatologicznych i kosmetycznych, przy wykonywaniu manicure i zabiegów podologicznych: chronią przed zanieczyszczeniem pola operacyjnego i przenoszeniem drobnoustrojów drogą kropelkową,
  • ochrona przed smogiem – wiele osób nosi maseczki jako ochronę przed smogiem, który jest coraz większym problemem w miastach: najlepsze do tego celu są maski wielorazowe, które zapewniają łatwy przepływ powietrza i filtrację ponad 95% zanieczyszczeń,
  • bariera dla pyłów – wielorazowe, dobrze dopasowane do twarzy maski ochronne są niezbędne przy obróbce materiałów pylących (drewno twarde, płyty meblowe, prefabrykaty budowlane, tworzywa sztuczne), przy pracach budowlanych, a także w czasie szlifowania i malowania – oferowane przez nas maski zatrzymują pyły azbestu i metali, a także pył węglowy i drzewny.

Jednorazowe ochraniacze na buty z włókniny i folii

Jednorazowe ochraniacze na buty przydają się wszędzie tam, gdzie priorytetem jest utrzymanie higieny pomieszczeń. Pokrowce na buty wykonane z oddychającej włókniny lub całkowicie nieprzemakalnej folii chronią podłogi przed zabrudzeniami mokrymi i tłustymi, a także przed porysowaniem. Z równym powodzeniem możemy je wykorzystać do ochrony obuwia, gdy wchodzimy do pomieszczeń zawilgoconych, zanieczyszczonych substancjami organicznymi czy silnie zakurzonych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium