banner

Akcesoria stomatologiczne

Oferujemy wszystkie akcesoria stomatologiczne, które są niezbędne w profilaktyce i leczeniu zębów. W sprzedaży mamy duży wybór nowoczesnych artykułów służących nie tylko do wykonywania zabiegów leczniczych, ale także zapewnienia komfortu, higieny i bezpieczeństwa – zarówno po stronie lekarza, jak i pacjenta. W dziale z akcesoriami dentystycznymi można znaleźć także środki służące do konserwacji i utrzymania czystości narzędzi stomatologicznych.

Aplikatory elastyczne do past 20 szt Aplikatory elastyczne do past 20 szt
Producent: Cerkamed
Cena: 29,00 zł (netto: 26,85 zł )
szt.
zobacz więcej
Assistina 3x3 Płyn czyszczący 1100ml 1 szt. Assistina 3x3 Płyn czyszczący 1100ml 1 szt.
Producent: W&H
Cena: 141,00 zł (netto: 130,56 zł )
szt.
zobacz więcej
Assistina 3x3/3x2 Olej serwisowy 200ml 1szt. Assistina 3x3/3x2 Olej serwisowy 200ml 1szt.
Producent: W&H
Cena: 165,00 zł (netto: 152,78 zł )
szt.
zobacz więcej
ASSISTINA-płyn czyszczący 1000ML ASSISTINA-płyn czyszczący 1000ML
Producent: W&H
Cena: 169,00 zł (netto: 156,48 zł )
szt.
zobacz więcej
Block-Out Resin Block-Out Resin
Producent: Ultradent
Cena: 38,00 zł (netto: 35,19 zł )
szt.
zobacz więcej
Composite Wetting Resin 1,2ml Composite Wetting Resin 1,2ml
Producent: Ultradent
Cena: 85,00 zł (netto: 78,70 zł )
szt.
zobacz więcej
Cutanplast Dental 24szt Cutanplast Dental 24szt
Cena: 37,00 zł (netto: 34,26 zł )
szt.
zobacz więcej
Dentapreg, włókno szklane Dentapreg, włókno szklane
Producent: Dentapreg
Cena: 92,00 zł (netto: 85,19 zł )
szt.
zobacz więcej
Everstick C&B 1x8cm Everstick C&B 1x8cm
Producent: GC
Cena: 275,00 zł (netto: 254,63 zł )
szt.
zobacz więcej
Everstick PERIO 1x8cm Everstick PERIO 1x8cm
Producent: GC
Cena: 250,00 zł (netto: 231,48 zł )
szt.
zobacz więcej
Formówki "Białostockie" 1-3, 160szt. Formówki "Białostockie" 1-3, 160szt.
Producent: Gebiss
Cena: 25,00 zł (netto: 23,15 zł )
szt.
zobacz więcej
Formówki "Formatka" 1-3, 160szt. Formówki "Formatka" 1-3, 160szt.
Producent: Roteck
Cena: 25,00 zł (netto: 23,15 zł )
szt.
zobacz więcej
Formówki "Formatka" 1-6 Formówki "Formatka" 1-6
Producent: Roteck
Cena: 19,90 zł (netto: 16,18 zł )
szt.
zobacz więcej
Formówki "Formatka" 4-6 Formówki "Formatka" 4-6
Producent: Roteck
Cena: 25,00 zł (netto: 20,33 zł )
szt.
zobacz więcej
Formówki częściowe QUICKMAT - uzup. 100szt Formówki częściowe QUICKMAT - uzup. 100szt
Producent: Polydentia
Cena: 189,00 zł (netto: 175,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Formówki sekcyjne Roteck 0,05mm 50 sztuk Formówki sekcyjne Roteck 0,05mm 50 sztuk
Producent: Roteck
Cena: 34,00 zł (netto: 31,48 zł )
szt.
zobacz więcej
Gumy do koferdamu fioletowe Flexi Dam 30szt. Gumy do koferdamu fioletowe Flexi Dam 30szt.
Producent: Coltene
Cena: 179,00 zł (netto: 165,74 zł )
szt.
zobacz więcej

Jednorazowe środki higieniczne i ochrony osobistej

W naszej ofercie znajdują się liczne akcesoria stomatologiczne jednorazowego użytku, przeznaczone do utrzymania higieny pracy i zabezpieczania dentysty oraz pacjenta w trakcie wykonywania zabiegów. Posiadamy w ofercie osłony na zagłówki i podnóżki foteli dentystycznych, duży wybór serwet i chusteczek jednorazowych, kubeczków plastikowych oraz wkładów flizelinowych do spluwaczek. Stomatologom proponujemy dobrej jakości jednorazowe maseczki ochronne, przyłbice i okulary UV (całkowicie pomarańczowe).

Na uwagę w naszej ofercie zasługują jednorazowe szczoteczki z pastą do zębów. Mamy również japońskie szczoteczki Crystal Fresh i Crystal Miswak, w których materiałem czyszczącym jest drobnoziarniste kruszywo z naturalnej ceramiki. Zapewniają one doskonałe efekty czyszczenia bez ryzyka uszkodzenia szkliwa czy dziąseł.

Stomatologiczne materiały opatrunkowe i akcesoria do znieczulania

Dużym zainteresowaniem cieszą się zestawy jednorazowych strzykawek do podawania środków znieczulających. Posiadamy też igły do karpuli: precyzja ich wykonania pozwala znacznie ograniczyć uszkodzenia tkanek w czasie iniekcji i zminimalizować dyskomfort pacjenta. Wśród środków opatrunkowych na szczególną uwagę zasługują gąbki żelatynowe – stanowią one doskonały sposób tamowania wszelkiego rodzaju krwawień. Opatrunki wykonane niemal w 100% z żelatyny wieprzowej doskonale nadają się do tamowania krwawień po ekstrakcji zębów. Są materiałem resorbowalnym – całkowite wchłonięcie następuje po upływie około 3 tygodni.

Materiały ścierne i kalki artykulacyjne

W naszym sklepie bardzo licznie reprezentowane są różnego rodzaju materiały ścierne. Posiadamy paski diamentowe GripStrip oraz metalowe paski ścierne i taśmy poliestrowe do kształtowania wypełnień zębowych. Oferujemy też kalki artykulacyjne renomowanych producentów. Materiały występują w różnych kształtach (listki prostokątne i w kształcie podkowy), wszystkie wyposażone są w doskonałej jakości barwniki, umożliwiające precyzyjne oznakowanie wszystkich przeszkód i okluzyjnych punktów kontaktowych.

Formówki stomatologiczne

Formówki stomatologiczne to coś, czego absolutnie nie mogło zabraknąć w naszym sklepie. Wykorzystywane są one do zakładania pasków podczas wypełniania ubytków, znajdujących się na powierzchni stycznej zęba. Akcesoria wyróżniają się małym rozmiarem, powstają ze stali nierdzewnej, co umożliwia ich stosowanie w trakcie zabiegów polegających na odbudowie zęba oraz wypełnieniu kompozytowym.

W ofercie mamy wysokiej jakości poliestrowe formówki „Białostockie”, formówki „Formatka” oraz paski metalowe do formówek uniwersalnych. Sprzedajemy też innowacyjny system Palodent V3, który umożliwia szybką i w pełni bezpieczną (bez ryzyka pęknięć czy złamań) odbudowę punktów stycznych zębów (z wiernym odtworzeniem anatomicznego kształtu). System Palodent V3 Intro składa się ze 100 formówek, 75 klinów, 30 klinów ochronnych, pierścienia uniwersalnego, pierścienia zwężanego, kleszczy i pęsety.

Leczenie infiltrantem próchnicy ICON

W przypadku wystąpienia próchnicy można przeprowadzić zabieg fluoryzacji lub usunąć zmienioną chorobowo tkankę i zastosować wypełnienie stomatologiczne. Jeżeli zmiany chorobowe nie są daleko posunięte, to optymalnym rozwiązaniem może być infiltrant próchnicy ICON. Preparat jest żywicą o dużej płynności, która potrafi wniknąć w porowatą tkankę zęba objętego próchnicą. Po wypełnieniu porów żywica zastyga i skutecznie blokuje dostęp kwasów kariogennych. W ten sposób dochodzi do zatrzymania rozwoju próchnicy.

Dodatkowo preparaty ICON usuwają przebarwienia próchnicze. Powstają one na skutek różnic w załamaniu światła padającego na zdrowe i zmienione chorobowo szkliwo, co objawia się w postaci białych plam na zębach. Infiltrant wypiera wodę i powietrze uwięzione w zmianie próchnicowej i w ten sposób przywraca szkliwu pierwotną barwę.

Oleje do turbin NSK

Regularnie stosowany olej do turbin NSK zapewnia przedłużoną żywotność końcówek. Preparat ma właściwości smarujące i jednocześnie myjące. Oferowane przez nas oleje są przeznaczone do turbin wolnoobrotowych i szybkoobrotowych, mikrosilników, główek, kątnic i prostnic. Produkuje się je w formie sprayu, co zapewnia wygodną i precyzyjną aplikację. To preparaty w pełni kompatybilne materiałowo i odporne na proces sterylizacji narzędzi: nie odparowują i nie tracą właściwości smarnych w trakcie wyjaławiania produktów.

Wkłady z włókna szklanego

Zapewniamy wysokiej jakości wkłady z włókna szklanego. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie produkty pochodzące od znanych i cenionych na całym świecie producentów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne są bezpieczeństwo, ale również wygoda w pracy stomatologa. Dlatego proponujemy tylko dobrej jakości, komfortowe i łatwe w użyciu produkty. Wkłady z włókna szklanego wykorzystywane są w celu odbudowy zęba po przeprowadzonym leczeniu endodontycznym, czyli kanałowym. Akcesoria sprawiają, że ząb odzyskuje swoje funkcje, a także poprawia się jego wygląd. Dzięki wkładom zabieg może być przeprowadzony z dużym sukcesem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl