Sklep dla dentystów online

Zakupy w internecie w dzisiejszych czasach stały się bardzo powszechne i dotyczą one praktycznie każdej dziedziny życia. Nie inaczej jest z branżą stomatologiczną. Nic w tym dziwnego, że zakupy online zyskały tak dużą popularność. W kilka sekund jesteśmy w stanie porównać ceny sklepów z całej Polski i skompletować produkty potrzebne do pracy za pomocą kilku kliknięć. No dobrze, skoro ceny są podobne, czas dostawy również, to który sklep wybrać?

Zaopatrujemy gabinety dentystyczne już od 15 lat. Na początku głównie działając na rynku lokalnym (Śląsk). Na obecną chwilę są to już gabinety w całej Polsce. Współpracujemy również z gabinetami po za granicami naszego kraju. Przez te wszystkie lata poznaliśmy potrzeby naszych klientów oraz zdobyliśmy ich zaufanie. Dysponując zdobytą przez lata wiedzą o rynku i produktach dentystycznych zyskaliśmy zaufanie setek stomatologów. Aby zapewnić kompleksową obsługę gabinetów stomatologicznych połączyliśmy siły z firmą, która zaopatruje placówki medyczne oraz szpitale w produkty jednorazowego użytku tj. rękawiceszwy chirurgiczne, czy opatrunki. Dzięki temu mamy kompleksową ofertę produktów najwyższej jakości.

W miarę, jak grono naszych klientów powiększało się, otrzymywaliśmy coraz więcej zapytań o możliwość zobaczenia oferty na naszej stronie internetowej bądź sklepie. Argumentów było wiele: brak czasu w ciągu dnia, wygoda, możliwość spokojnego zapoznania się z ofertą, możliwość porównania pewnych rzeczy bądź produktów. W związku z powyższym powstał pomysł otworzenia sklepu internetowego dla stomatologów. W założeniu, nie chcieliśmy aby to był kolejny sklep, w którym klient tylko kupuje i tak na prawdę obsługiwany jest przez maszynę zbierającą zamówienie pozostawiony samemu sobie. Chcieliśmy aby to co dla nas najważniejsze, czyli relacje z kupującym były stale budowane. Nasi klienci mogą liczyć na pełną obsługę i doradztwo zarówno przed zakupem, jak i w trakcie wybierając najwygodniejszą dla siebie formę: e-mail, rozmowa telefoniczna, czat. Dzięki bogatej wiedzy jesteśmy w stanie profesjonalnie doradzić, wyjaśnić wątpliwości i zapewnić bezpieczeństwo zakupów. Nie chcemy tylko sprzedawać, chcemy również budować relację i opierać współpracę na partnerstwie. Jesteśmy dla Was :)

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl