banner

Gąbka hemostatyczna

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 12,50 zł 12.50
Cena netto: 11,57 zł
ilość szt.

towar niedostępny

kropka dodaj do przechowalni

1px Opis

Gąbka hemostatyczna to jeden z miejscowych środków hemostatycznych, które są wykorzystywane podczas różnych zabiegów operacyjnych z krwawieniem żylnym lub włośniczkowym. Produkt sprawdza się doskonale wtedy, gdy inne metody hemostazy nie są możliwe lub zostały utrudnione, a niewchłaniające się materiały nie są zalecane. W ofercie naszego sklepu znajdziesz gąbkę żelatynową CUTANPLAST, która została zaprojektowana z myślą o szybkiej i skutecznej hemostazie. Doskonale powstrzymuje krwawienie śródoperacyjne i skraca czas zabiegu. Skuteczną hemostazę gwarantuje jednorodna porowatość CUTANPLASTU. Po aplikacji ulega całkowitemu wchłonięciu.

Sposób działania gąbki hemostatycznej

Gąbka hemostatyczna przylega do miejsca krwawienia i wchłania około 40 - 50-krotną objętość krwi w stosunku do swojej masy. Cechuje ją porowata struktura, która aktywuje trombocyty w momencie, gdy krew styka się z podłożem gąbki. Następnie trombocyty uwalniają szereg substancji ułatwiających ich gromadzenie, umożliwiając ich działanie jako katalizator tworzenia włóknika. Po aplikacji w tkankach gąbka hemostatyczna Cutanplast ulega całkowitemu wchłonięciu.

Dlaczego warto stosować gąbkę hemostatyczną Cutanplast?

Gąbka hemostatyczna Cutanplast to produkt wyróżniający się licznymi zaletami. Jej stosowanie jest jak najbardziej bezpieczne i korzystne. Działanie tego hemostatyku w żaden sposób nie szkodzi organizmowi. Dzięki małocząsteczkowej budowie gąbka ulega całkowitemu wchłonięciu, bez pozostałości i otorbienia. Cechuje się tym, że jest nietoksyczna, niealergizująca, nieimmunogenna, niegorączkotwórcza i całkowicie biokompatybilna. Gąbkę hemostatyczną Cutanplast produkuje się z wysoko-oczyszczonej żelatyny. Unikalny proces technologiczny nadaje jej wyjątkową elastyczność (jest łatwa do przycinania i formowania kształtu) oraz trwałość (nie rozpada się po namoczeniu).

Łatwe i wygodne otwieranie umożliwiające natychmiastową aplikację.

Rozmiar: 80mmx50mmx10mm

Opakowanie: 20szt

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl